Subli-haft na naszywkach

Sublihaft to zupełnie nowa technologia znakowania odzieży, będąca połączeniem druku sublimacyjnego oraz haftu komputerowego. Te dwie metody znakowania idealnie się uzupełniając, dając efekt w postaci bardzo trwałego zdobienia w pełnym kolorze. Druk sublimacyjny umożliwia wykonanie wielokolorowych grafik, dla których podłożem będzie haft komputerowy wykonany białą nicią. W efekcie powstaje naszywka na odzieży o dowolnym kształcie i wielkości, na której można wykonać dowolną grafikę.

Haft wraz z sublimacją na naszywceZalety naszywek sublihaft

Jakie są największe zalety techniki zdobienia sublihaft? Przede wszystkim duża możliwość odwzorowania każdego kolorowego projektu na ciekawym podłożu. Haftowane tło nadaje zdobieniu bardzo oryginalny wygląd, a mocne poliestrowe nici decydują o tym, że znakowanie jest trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie ulegające ścieraniu. Farba sublimacyjna, którą wykonany został nadruk, wnika w głąb nici, trwale się z nimi wiążąc. Wilgoć ani promienie UV nie zagrażają widoczności i czytelności nadruku.

Na jakich tekstyliach stosujemy naszywki sublihaft?

Znakowanie sublihaft może być stosowane niemal do każdego rodzaju odzieży o wysokiej gramaturze. Są to między innymi koszulki polo, polary, bluzy, a także kurtki zimowe, czapki, szaliki i wiele innych. Sublihaft może być również stosowany do personalizowania plecaków i toreb, poprzez umieszczenie na nich naszywek. Technologia produkcji umożliwia na realizowanie zamówień niskonakładowych, dając szansę znakowania nawet pojedynczych sztuk produktów. Precyzja znakowania, duża szybkość, możliwość stosowania niestandardowych kształtów oraz wytrzymałość – to najważniejsze zalety, które sublihaft ma do zaoferowania.