Sublimacja

Druk sublimacyjny to jedna z niewielu technik drukarskich, pozwalających wykonywać pełnokolorowe nadruki na niemal każdym rodzaju materiału. Aby w naszej ofercie wykonujemy nadruki sublimacją między innymi na kubeczkach z powłoką poliestrową, a także na etui na telefon, zapewniając najbogatszy wybór pokrowców dla większości popularnych modeli urządzeń. Sublimacja pozwala również tworzyć nadruki na czapeczki baseballowe, torby nerki, plecaki, bidony z nadrukiem, poduszki i maskotki. Technika daje olbrzymią ilość możliwości, jeśli chodzi o przygotowanie projektu, który może się składać niemal z nieograniczonej ilości kolorów.

Sublimacja wykonana na etui telefonicznymWytrzymałość druku sublimacyjnego

Sublimacja to druk bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Promenowanie UV, wilgoć, czy wahania temperatur nie mają wpływu na doskonałą czytelność nadruku i widoczność każdego szczegółu. Nadruki sublimacyjne wykonywane są przy pomocy prasy transferowej, wykorzystującej wysoką temperaturę i unikalne właściwości farb sublimacyjnych, trwale wiążących z podłożem.

Pomysły na wykorzystanie nadruków sublimacyjnych

Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym to ciekawy pomysł na prezent. Przykładem może być etui z nadrukiem lub pamiątkowa poduszka ze zdobieniem sublimacją. Można na niej wykonać nadruk w postaci fotografii lub innej grafiki, składającej się z wielu kolorów. Nawet po wielu praniach, nadruk w dalszym ciągu prezentuje się znakomicie, nie nosząc żadnych śladów odbarwień. Sublimacja to szybka technika druku, którą można stosować do pojedynczych nakładów zamówień, bez obaw o to że podwyższy to cenę całego zamówienia. Polecamy Państwu tę metodę znakowania, gwarantując najwyższą jakość uzyskanego efektu.