Ciepła, wygodna i nie krępująca ruchów bluza z haftem komputerowym

Zaprojektuj własny nadruk ma bluzie.

bluza jest odpowiednią propozycją odzieży na każdą porę roku. Szczególnie chętnie zakładamy je jesienią i zimą, gdyż znacząco podnoszą komfort termiczny naszego ciała. Dotyczy to przede wszystkim wysokiej jakości bluz dostępnych w naszej ofercie. Pochodzące od sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych, zostały wykonane w 80% z bawełny i 20% z materiałów syntetycznych, Haftowanie ilustracji na bluzie z kapturemodpowiadających za elastyczność i wytrzymałość. Nasze bluzy występują w wielu kolorach i fasonach. W tym miejscu chcemy Państwu polecić uniwersalne bluzy bez kaptura, dostępne w opcji damskiej i męskiej. Różnice pomiędzy nimi to krój, dostosowany do sylwetki kobiet i mężczyzn.wyhaftowany napis na materiale z założonym tamborkiem

Podobnie jak na pozostałej odzieży oferowanej przez nasz sklep, tak i bluzy bez kaptura mogą być znakowane haftem. Metoda haftowania jest bardzo popularna na całym świecie i zapewnia doskonałe rezultaty. Wysoka estetyka wykonanego wzoru, duża trwałość i możliwość łączenia nawet kilkudziesięciu kolorów nici, pozwala odwzorować każdy projekt, nawet ten najbardziej skomplikowany.

Znakowanie haftem bluzy bez kaptura może być wykonane w wielu miejscach. Przednia strona na wysokości piersi będzie idealnym wyborem dla każdego, kto chce znakować odzież firmową. Sam haft może być wykonany jednym kolorem nici lub kilkoma, tak jak przewidziano to w projekcie. Gotowy wzór jest elastyczny, niełamliwy, a nawet po wielu praniach wygląda tak samo świetnie, jak tuż po jego wykonaniu, stając się pierwszorzędną inwestycją w wizerunek firmy.

Comments are closed

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial