Każda szanująca się firma powinna ją mieć !

Koszulka polo z haftem logo Twojej firmy.

Biały haft logo Herbarium hotel & spaOdzież firmowa wykorzystuje wiele modeli koszulek i t-shirtów. Z pewnością do najczęściej wybieranych należą koszulki polo. Dlaczego? Ponieważ są uniwersalne, a za sprawą kołnierzyka mają bardziej elegancki wygląd od tradycyjnych t-shirtów. Występując w fasonie damskim i męskim, pozwalają ujednolicić odzież firmowa, zachowując jej podział w zależności na płeć. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w ofercie firmy pojawiły się praktyczne koszulki polo, na których wykonujemy znakowanie metodą haftu.

Znakowanie koszulek firmowych, a szczególnie koszulek polo, najczęściej wykonuje się stosując haftowanie. Powód jest prosty – wysoka jakość produktu wymaga użycia równie doskonałych technik znakowania. Haft i koszulka polo znakomicie do siebie pasują. Oferowane przez nas koszulki to produkty najwyższej jakości, wykończone starannymi szwami, ściągaczami i guziczkami w kolorze materiału. Materiał o dużej gramaturze jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na częste pranie i doskonale nadający się pod haft. Męskie polo, haft na piersi i plecach: Auto SerwisOn sam z kolei może być wykonany w różnych miejscach koszulki, przy czym najpopularniejszym miejscem jest powierzchnia na wysokości piersi. Zapewnia ona doskonałą widoczność znakowania, logo pozostaje w zasięgu wzroku naszego rozmówcy.

Oczywiście znakowanie koszulek firmowych może być wykonane w wielu innych miejscach, zgodnych z przygotowanym przez Państwa projektem. Do jego przygotowania nie trzeba dysponować kosztownym oprogramowaniem graficznym. Wystarczy w tym celu użyć bezpłatny edytor online, udostępniony na naszej stronie. Zapewnia on wiele przydatnych funkcjonalności, pozwalających stworzyć ciekaw, a zarazem profesjonalnie wyglądając projekt haftowania na koszulce polo.

 

 

 

 

 

Comments are closed

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial