Jakie pliki potrzeba, aby wykonać haft komputerowy?

Wykonanie znakowania haftem komputerowym, wiąże się z koniecznością przygotowania projektu w wersji cyfrowej. Projekty takie przygotowujemy z kilku rodzajów plików, między innymi Projektowanieplików rastrowych w formacie PNG, z grafik w postaci wektorowej, a także z plików hafciarskich DST. Projekty te są poddawane szczegółowej obróbce, a poszczególne kolory rozkładane na osobne obiekty, tak aby móc z nich wytyczyć ścieżkę i kolejność haftowania. W odróżnieniu od druku np. sitodrukiem, haft komputerowy wymaga przygotowania specjalnego programu, który będzie sterować pracą hafciarki. Jednorazowy koszt przygotowalni to 30 złotych za każdy projekt.

Jeżeli posiadają Państwo gotowy projekt na polar z haftem lub bluzę ze znakowaniem haftem komputerowym, prosimy go wysłać do nas najlepiej w postaci wektorowej. Pliki takie mają rozszerzenie: CDR, AI, PS, EPS lub PDF. Jeśli posiadają Państwo grafikę wyłącznie w postaci bitmapy, najlepiej wysłać ją do nas w formacie PNG, który zapewnia bezstratne zapisanie obrazu, czyli nie pogorszy się jego jakość z powodu stosowania kompresji – jak np. w plikach JPG. Jeśli wcześniej zamawiali Państwo koszulki polo z haftem lub inną odzież znakowaną w taki sposób, może się okazać że dysponują Państwo plikiem DST. Jest to format zapisu plików, zawierający dane interpretowane przez urządzenia haftujące.

W przypadku, jeśli nie dysponują Państwo plikami w żadnym z wyżej wymienionych rozszerzeń, prosimy wysłać dostępne przez siebie materiały. Dokonamy ich weryfikacji i postaramy się przygotować z nich plik interpretowany przez nasze urządzenia, umożliwiając realizację zlecenia na haft komputerowy na odzieży.

Comments are closed

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial