Profesjonalny park maszynowy

Hafciarnia komputerowa WrocławWychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie modernizujemy nasz park maszynowy, czyniąc go coraz bardziej wydajnym. Znakowanie haftem komputerowym to jedna ze specjalności naszej firmy. Oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach m.in. polar z haftem, koszulki polo z haftem oraz inne tekstylia znakowane tą metodą. Aby móc wykonywać zdobienia haftem w najwyższej jakości, wykorzystujemy nowoczesne hafciarki firmy Melco Amaya XTS oraz 2x Melco EMT16. Urządzenia te znakomicie nadają się do realizacji zamówień w średnich nakładach odzieży, dają możliwość wykonania zdobienia do powierzchni formatu A3.

Nasze automatyczne urządzenia do haftu obsługują do 16 kolorów nici, pozwalając wykonać wielokolorowe zdobienia na takich produktach jak odzież bawełniana, w tym koszulki polo, bluzy sportowe, polary i wiele innych tekstyliów. Hafciarki z których korzystamy, charakteryzują się bardzo dużą szybkością pracy i dokładnością ściegu, czego efektem są niezwykle efektowne znakowania na odzieży.

Haft komputerowy to metoda zdobienia, polecana dla odzieży wykonanej z materiałów o wyższej gramaturze. Jest to ważnym wymogiem, stawianym ubraniom pod haft komputerowy. Jego waga własna, wynikająca z użycia nici, powoduje obciążenie tkaniny i może prowadzić do jej zapadania się, w przypadku cieńszych ubrań – np. koszulek t-shirt. Nasi pracownicy zawsze służą fachową poradą, w zakresie wyboru najlepszej techniki zdobienia, odpowiadającej konkretnemu rodzajowi ubrań. Decydując się na haft komputerowy w naszej firmie, mogą być Państwo spokojni o jego najwyższą jakość i wytrzymałość.

Comments are closed

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial