Cennik programów hafciarskich

haft

Zamówienia na haft komputerowy są realizowane już od jednej sztuki, jednak ze względu na koszty związane z przygotowaniem haftu oraz maszyny, polecamy tą technikę znakowania dla zamówień powyżej kilku sztuk. W przypadku haftów komputerowych cennik – dodatkowe koszty są spowodowane stopniem zaawansowania grafiki przekazywanej przez klienta. Dlatego też opracowaliśmy specjalną klasyfikację stopnia zaawansowania poszczególnych haftów. Składa się z ona z 4 programów: Micro, Mini, Midi i Maxi. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj haftowanej grafiki. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem haftu komputerowego.

Haft komputerowy cennik

-przygotowanie do haftu (jednorazowo)

ProgramOpisCena brutto
Micronapisy i proste kształty geometryczne do 4 kolorów30 pln
Miniproste logo, jednoelementowe grafiki, niesymetryczne kształty60 pln
Midiproste grafiki, logo wieloelementowe, naszywki do 8 kolorów90 pln
Maxiwzory o zaawansowanej kompozycji, grafiki, reprodukcje do 16 kolorów160 pln

Cennik znakowania haftem komputerowym

-w zależności od powierzchni znakowania

 

*ceny brutto

Od czego zależy cennik haftu komputerowe

Cennik haftu komputerowego uzależniony jest od wielu czynników i zazwyczaj cena ostateczna jest ustalana indywidualnie w zależności od skomplikowania wzoru, liczby zamówionych sztuk i powierzchni znakowania. Cena haftu komputerowego jest też uzależniona od ilości kolorów haftowanego wzoru oraz ilości ściegów. Do dyspozycji mamy 8 i 16 kolorów dzięki czemu cena haftu komputerowego jest zależna od projektu jaki przygotuje klient. Dodatkowo na cennik haftu komputerowego wpływa ilość zamówionych sztuk, ponieważ przy dużych zamówieniach klient otrzymuje specjalne rabaty, które relatywnie zmniejszają koszta wyprodukowania i zrobienia haftu na wybranym produkcie. Każdy produkt ma inne powierzchnie znakowania dlatego obowiązują różne cenniki haftu komputerowego w zależności od rodzaju produktu. Dlatego ostateczna cena haftu komputerowego podlega indywidualnej wycenie przy bardziej niestandardowych produktach.

 

Dlaczego warto znakować tekstylia haftem komputerowym?

Haft to najstarsza forma znakowania odzieży, znana już w średniowieczu kiedy to kobiety przyozdabiały ubrania w herby rodowe. W dzisiejszych czasach ten proces został zautomatyzowany przez haft komputerowy. Produkcja większej ilości jest bardziej opłacalna, szybsza i dokładniejsza przez co cena haftu komputerowego jest proporcjonalnie opłacalna do jakości wykonania znakowania. Znakowanie haftem komputerowym jest eleganckie i trwałe, nie niszczy się i nie zdziera a dzięki wykorzystaniu nici polimerowych jest bardzo wytrzymały. Odpowiednia cena haftu komputerowego sprawia, że ta metoda znakowania odzieży jest bardzo popularna i chętnie zamawiana.