Galeria realizacji

 

Najlepsze wykonania haftem komputerowym

Haft komputerowy to metoda ozdabiania tkanin, która gwarantuje najwyższą jakość i trwałość wykonania. Tworzenie wzorów na tekstyliach za pomocą technik hafciarskich jest znane już od czasów starożytnych, a technika i najnowsze wynalazki sprawiły, że stała się jeszcze doskonalsza. Haft komputerowy jest naszą specjalnością, a nawet pasją, w jego wykonanie wkładamy całe serce i umiejętności, dzięki czemu cały czas się rozwijamy i zwiększamy nasze umiejętności. Specjalistyczne oprogramowanie, wieloletnie doświadczenie i nieoceniona pomoc nowoczesnego oprogramowania, pozwalają nam na tworzenie i realizowanie zamówień dla klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw. Naszą działalność prowadzimy już od 2014 roku i od tego czasu osiągnęliśmy naprawdę wiele sukcesów i nawiązaliśmy współpracę m.in. z największymi firmami z branży komputerowej czy bankowej w Polsce.
Największą zaletą haftu na tekstyliach jest jego trwałość, dzięki której wzory są dobrze widoczne i efektowne przez długi lata.

Poniżej znajdziesz galerie z wieloma przykładami naszej pracy, w których można wyczuć całe serce, które wkładamy w ich wykonanie.Pamiętaj, że wybierając naszą firmę, masz gwarancję, że zarówno wykonanie, jak i same tekstylia, które u nas zamawiasz, będą najwyższej jakości.

Czapki snapback z haftem komputerowym

Czapki zimowe z haftem komputerowym

Bluzy z kapturem z haftem komputerowym

Bezrękawniki z haftem komputerowym

Worek z haftem komputerowym

Sublimacja i haft komputerowy

Czapki sportowe z haftem komputerowym

Koszulki polo z haftem komputerowym

Koledżówki z haftem komputerowym

Fartuchy z haftem komputerowym

Naszywki z haftem komputerowym

Czapki kucharskie z haftem komputerowym

Koszule z haftem komputerowym

Polary z haftem komputerowym

Saszetki z haftem komputerowym

Folia flock i haft komputerowy

Czapki tirówki z haftem komputerowym

Bluzy z haftem komputerowym

Kurtki z haftem komputerowym

Kamizelki z haftem komputerowym

Czaprak z haftem komputerowym