Haft na bluzach koledżówkach

Każdy z nas pragnie wyglądać pięknie, młodo i atrakcyjnie, a oglądając amerykańskie filmy o High School czy koledżach nabieramy jeszcze większej ochoty na to, aby wyglądać lepiej. Wzorując się na amerykańskich szkołach kupujemy bluzy koledżówki (bejsbolówki).

Haft Uniwersytetu medycznego we Wrocławiu na bluzach

Co najczęściej haftujemy na bluzach koledżówkach?

Ale czym byłaby sama bluza bez specjalnego oznakowania. Bluza koledżówka z haftem jest bardzo popularnym typem ubioru wśród młodych osób nadających im określonego prestiżu. Najczęściej są na niej wykonywane hafty loga i nazw uczelni, klubów sportowych czy imion zawodników reprezentujących uczelnię na zawodach. Dla osób posiadających własną firmę, mogą być ciekawą alternatywą na zapewnienie pracownikom profesjonalnego i schludnego wyglądu. W tym może pomóc właśnie bluza koledżówka  z haftem.

Wytrzymałość haftów na bluzach bejsbolówkach.

Bluza bejsbolówka pozwala stworzyć zadbany i estetyczny wygląd osoby, ułatwiając obdarzenie go zaufaniem. Duża powierzchnia bluzy na plecach daje natomiast możliwość, aby na jego powierzchni wykonać haft komputerowy. Haft taki może prezentować dowolną zawartość. Pamiętamy o tym, że bluza koledżówka musi być regularnie prana i chlorowana, dlatego haft wykonujemy odpowiednim rodzajem nici poliestrowych. Są one niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i nie straszny im kontakt z chlorem. Pozwala to bardzo dokładnie wyczyścić bluzy, usuwając z nich wszelkie, nawet najtrudniejsze zabrudzenia od kosmetyków.

W ofercie posiadamy kilka wersji kolorystycznych  bluzy koledżówki – dla każdego z nich jesteśmy w stanie wykonać dowolnie wyglądający haft komputerowy, na wskazanym przez Państwa miejscu, zgodnie z przygotowanym projektem.