Haft na czapkach Wrocław

Haft komputerowy to jedna z popularniejszych metod znakowania odzieży. Pozwala tworzyć bardzo trwałe i estetyczne zdobienia na niemal każdym rodzaju tkaniny, czy to koszulki polo czy bluzy. Z uwagi na fakt, że haft składa się z bardzo gęsto wbijanych nici, najlepiej stosować go do materiałów o wysokiej gramaturze. Każdego rodzaju czapka z haftem komputerowym – to idealny pomysł na stworzenie trwałego zdobienia, które będzie tak długo zdobić bluzę, jak długo ona sama będzie nam służyć.

 

Czarny haft na czapce

Haftowanie na czapce – jak to wygląda?

Mówiąc o hafcie komputerowym na czapkach, trzeba wiedzieć że znakowanie to powstaje przy użyciu nici, które są precyzyjnie, punkt po punkcie wbijane w materiał przez hafciarkę. Jest to komputerowo sterowane urządzenie, które działa wg specjalnie przygotowanego programu, indywidualnie opracowywanego dla każdego projektu. Każdemu kolorowi, który został użyty w projekcie komputerowym, odpowiada jedna szpula nici o dopasowanym kolorze. Program ustala kolejność wkłuć dla poszczególnych kolorów, tak aby znakowanie było maksymalnie szybkie i dokładne, a nici o różnych kolorach nie nakładały się na siebie. Czapka z daszkiem z własnym haftem zostaje więc wykonana w sposób bardzo dokładny i skrupulatny.

Komu polecamy znakowanie czapek haftem?

Znakowanie haftem komputerowym czapek polecamy szczególnie dla osób ceniących wysoką jakości odzieży. Estetyczne wykonanie i bardzo duża trwałość zdobienia, podkreśla solidność i bardzo dobrze się z nim komponuje. Najchętniej wybierane przez klientów czapki, na których haft komputerowy się pojawia, to czapki snapback, zimowe, sportowe oraz tirówki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadruki z haftem pojawiły się również na innych czapkach, jednakże musimy pamiętać że muszą być wykonane one z dobrej jakości materiału. Czapki zimowe z własnym haftem to doskonała metoda na wyróżnienie się w towarzystwie.