Haft na polówkach Wrocław

Dla bardzo dużej liczby osób, zarówno kobiet i mężczyzn, koszulka polo jest podstawowym elementem firmowego stroju. Pracownicy restauracji, hoteli, firm usługowych, handlowych, sklepów – oni wszyscy mogą być wyposażeni w praktyczne, a zarazem elegancko wyglądające koszulki polo z haftem.
Komputerowy haft logo na czarnej bawełnie

Sukces koszulek polo w odzieży pracownicej

Dlaczego ten rodzaj koszulek tak dobrze przyjął się w sektorze odzieży pracowniczej? Przede wszystkim wygląd. Koszulka polo wyposażona jest w kołnierzyk, który sam w sobie jest synonimem elegancji i zaufania. Wrażenie to jest potęgowane przez guziczki – najczęściej w ilości 2 lub 3. Dla zapewnienia eleganckiego wyglądu, koszulka polo najczęściej posiada praktyczny ściągacz na rękawach. Dzięki niemu materiał nie powiewa bezładnie, tylko ładnie się układa na ramieniu. Kolejnym powodem, wpływającym na dużą popularność koszulek polo jest ich trwałość. Wykonane z materiału grubszego niż koszulki t-shirt, mogą służyć dłużej nie nosząc śladów użytkowania. Jednocześnie wyższa gramatura tkaniny umożliwia wykonanie haftu na koszulkach polo. To trwała metoda zdobienia, którą można odwzorować logotyp firmy, nazwę, a nawet wykonać personalizowane znakowanie, zawierające imię pracownika.

Zalety koszulki polo z haftem

Koszulka polo z haftem zapewnia dużą wygodę użytkowania, gdyż jest wykonana z oddychającej bawełny. Kołnierzyk zapinany na guziki pozwala uczynić wygląd bardziej lub mniej formalnym, co pozytywnie wpływa na relacje pracownik – klient i pomaga budować pozytywny wizerunek firmy i zaufanie do niej. Dodając do tego atrakcyjną cenę oraz bardzo duży wybór kolorów, koszulka polo z haftem to must have każdego stroju pracowniczego. Dodają co tego doskonale prezentujący się i elegancki haft na koszulce polo zwiększamy szansę na dobre wrażenie w oczach klientów.