Haft na plecakach Wrocław

Plecak jest atrybutem każdej uczącej się osoby. Jego charakterystyczny kształt pozwala od razu rozpoznać osobę, uczącą się w szkole podstawowej, gimnazjalnej, licealnej czy studiującej. Plecak z haftem pełni oczywiście wiele innych ról – między innymi odpowiada za przenoszenie własnych rzeczy, najczęściej tych które nie mieszczą nam się w kieszeniach. W ofercie posiadamy duży wybór plecaków, dostępnych w kilku kolorach. Na każdym z nich możemy wykonać na Państwa życzenie trwałe znakowanie metodą haftu komputerowego.

 

Wyróżnij swój plecak dzięki subtelnemu haftowi

Dlaczego plecak z haftem to najlepsza decyzja ze wszystkich? Ponieważ w codziennym życiu liczy się trwałość i jakość. Nasze plecaki są narażone na zabrudzenia, deszcz czy błoto, a tym samym muszą być poddawane częstemu praniu. Haft jest najtrwalszą ze wszystkich metodą znakowania, dzięki czemu nawet wielokrotne pranie w wysokich temperaturach nie uszkodzi nadruku, a plecak zawsze będzie wyglądać świeżo i czysto. Na plecaku możemy wykonać wiele rodzajów znakowania – między innymi nasze logo, ulubione motto czy po prostu nasze imię. Plecak z własnym nadrukiem będzie świetnie się prezentował w towarzystwie i dzięki temu że sam go zaprojektujesz nie będzie nudny a dopasowany do Twojego stylu.

 

Zalecenia podczas projektowania haftu na plecaku

Dla uzyskania najlepszego efektu, haft na plecaku zalecamy wykonać w jednym lub dwóch kolorach nici, zapewniających duży kontrast z jasnym lub ciemnym tłem plecaka. Haft wykonujemy przy użyciu nici poliestrowych, bardzo wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne i odpornych na chlorowanie. Wybór tych nici sprawia, że haft uzyskuje atrakcyjną cenę, a czas realizacji zamówienia jest skrócony do minimum. Prosty w obsłudze kreator przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia plecaka z nadrukiem.