Haft na polarach Wrocław

Polar z haftem to synonim wytrzymałości i najwyższej jakości zdobienia reklamowego. Haft komputerowy należy do jednych z trwalszych metod znakowania odzieży reklamowej. W tej metodzie wykorzystuje się najwyższej jakości kolorowe nici, które są wkłuwane w odzież przy pomocy automatycznych hafciarek, sterowanych cyfrowo przez komputer. Hafciarki, w zależności od modelu, mogą obsługiwać od kilkunastu do kilkudziesięciu szpul nici, gdzie każda szpula to inny kolor zdobienia.

Znakowanie haftem komputerowym polaru

Dlaczego najlepiej znakować polary haftem?

Znakowanie haftem komputerowym pozwala tworzyć bardzo trwałe zdobienia, które mają wysokie właściwości elastyczne. Odkształcają się tak samo jak odzież, bez ryzyka deformacji lub uszkodzenia w późniejszym czasie. Stosowanie najwyższej jakości nici sprawia, że nawet po wielokrotnym praniu, haft na polarze nie traci oryginalności kolorów, a nici w dalszym ciągu są mocno wbite w materiał, nie powodując strzępienia się ani pękania.

Zalecenia podczas projektowania haftów na polarach

Pomimo że zdobienie polarów haftem komputerowym nie należy do najtańszych, to jest chętnie stosowane do odzieży reklamowej. Szczególnie tej reprezentacyjnej – koszul, polarów, kurtek, a także fartuchów i odzieży dla służb mundurowych, a także grubych bluzach, niezależnie od kroju. Dla uzyskania najlepszego efektu, warto stosować w projekcie gruby krój liter, a także ograniczoną ilość kolorów, choć nie ma również problemu, aby haftem komputerowym wykonać projekt z kilkunastoma kolorami. Zamawiając w naszej firmie bluzy z haftem komputerowym, zajmujemy się przygotowaniem projektu w taki sposób, aby uwzględniał wymagania haftu komputerowego. Metoda ta może być stosowana do każdego nakładu odzieży reklamowej.