Naszywki haftowane

Naszywki haftowane to jeden z ciekawszych sposobów znakowania odzieży i nie tylko. Naszywki można umieszczać zarówno na kurtkach, polarach, bluzach, ale również na torbach i plecakach. Naszywki są zdejmowalnym elementem, który możemy mocować do podłoża na kilka sposobów – wykorzystując rzepy, agrafki, a w końcu ręcznie przyszywając. Zaletą naszywek jest to, że pozwalają samodzielnie spersonalizować dowolną odzież, bez konieczność wysyłania jej do firmy wykonującej haft. Rozdając naszywki haftowane swoim klientom, pracownikom lub przyjaciołom, można im sprawić naprawdę wiele satysfakcji. Szczególnie jeśli projekt naszywki jest ciekawy i wpadający w oko. Nietrudno o to, aby tak się właśnie stało.

Jak powstają naszywki haftowane?

Haftowane naszywki dają możliwość odwzorowania każdego projektu, nawet jeśli zawiera on kilka lub kilkanaście kolorów, odzwierciedlanych kolorami nici. Nici są wkłuwane w specjalne podłoże, tworząc kształt grafiki. Wkłucia są wykonywane bardzo gęsto i precyzyjnie, dzięki czemu żadna nić nie wystaje ponad powierzchnię naszywki.

Grupa docelowa

Dla kogo dedykujemy naszywki haftowane? Drużyny sportowe i kluby tematyczne, firmy, służby mundurowe i wszystkie inne organizacje, posiadające własne logotypy, godła i herby. Wykonane w postaci haftowanej naszywki, prezentują się bardzo efektownie i mogą być umieszczone na każdym elemencie stroju. Naszywki haftowane są odporne na działanie wilgoci, mogą być bez obaw prane w pralkach, nie groźne im również promieniowanie UV. Naszywka haftowana może zostać wykonana w dowolnym kształcie i wielkości, odwzorowując np. kontur logotypu bądź innej grafiki, która została na niej umieszczona.