O nas – sprawdź kim jesteśmy

ehaft.pl – jesteśmy jedną z polskich firm na rynku, specjalizujących się w profesjonalnym wykonywaniu znakowania odzieży. Jako hafciarnia oraz drukarnia odzieży z nadrukiem istniejemy od 2013 roku, od tego czasu kompleksowo realizujemy zamówienia na znakowanie odzieży haftem komputerowym czy to dla firm czy dla osób prywatnych.

 

Zakres oferty

Wykonujemy nadruki typu sublimacja, haft komputerowy, DTG, termotransfer, sitodruk, subli-haft, fullprint czy Folia Flex i Flock. Klienci bardzo często do nas wracają z powodu szybkiej i dokładnej realizacji zamówień, wysokiej jakości znakowania oraz bardzo atrakcyjnych cen w porównaniu do konkurencji. Najnowocześniejszej klasy maszyny przeznaczone do druku cyfrowego sprawiają że realizowane projekty są doskonale odwzorowane. Różne metody druku cyfrowego nadają się do różnych projektów np. sitodruk jest doskonały przy dużych zamówieniach, a druk typu DTG przy wielokolorowych projektach. Dlatego dzięki naszemu doświadczeniu w branży i tysiącu zrealizowanych projektów jesteśmy w stanie podpowiedzieć jaki rodzaj najbardziej nada się przy konkretnym projekcie. Realizujemy zlecenia już od 1 sztuki ale przy hurtowych zamówieniach przewidzieliśmy specjalne rabaty, im więcej zamówisz tym mniej zapłacisz. To doskonałe zambrowianie dla firm ii organizacji, które wybierają koszulki bądź gadżety z nadrukiem czy to w procesie akcji marketingowych czy komunikacji firmy.

 

Pozostałe usługi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko realizację haftów, posiadamy także świetne personalizowanie gadżety, kubki, koszulki, bluzy które można zamówić na ideashirt.pl oraz firmoweciuchy.pl. Posiadamy autorski kreator, który przeprowadzi Państwa przez proces tworzenia unikalnie zaprojektowanych wzorów. Bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze a przy tym rozbudowany o fajne opcje. W swojej ofercie mamy bogaty wybór tekstyliów gotowych do nadruku jak i gadżetów. Wykonujemy również znakowanie na odzieży klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą eHaft oraz grupy IdeaShirt.