Bluza koledżówka z haftem komputerowym

Modna bluza koledżówka – uwielbiana i pożądana nie tylko przez młodych ludzi. Została spopularyzowana na całym świecie, pojawiając się w amerykańskich produkcjach filmowych i będąc noszoną przez uczniów i uczennice collage’ów. Jej klimatyczny charakter, sportowy wygląd i bardzo duża uniwersalność sprawiła, że bluzę koledżówkę można zakładać do niemal każdego stroju. Oczywiście najlepiej prezentuje się w towarzystwie jeansów i sportowych butów oraz będąc ozdobioną haftowanym logo.

 

Oferta bluz koledżowych

Oferujemy Państwu najmodniejsze bluzy koledżówki z haftem. Samodzielnie zajmujemy się wykonaniem zdobienia, które polega na wykonaniu serii wkłuć z użyciem kolorowych nici, które układają się w kształt projektu. Może to być logo Państwa firmy, klubu sportowego, bractwa studenckiego lub jakakolwiek inna grafika. Numer, inicjały, motto, herb czy godło. Bluzy koledżówki mogą stanowić niezwykle ciekawy element stroju sportowego, odzieży firmowej lub pełnić rolę gadżetu firmowego. Wykonane zostały z bardzo trwałych materiałów, zapewniających doskonałą ochronę przed przetarciami, mechaceniem się oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Bluza koledżówka jako identyfikacja twojej firmy

Bluza koledżówka z haftem, na pewno okaże się trafną inwestycją w wizerunek firmy i nie tylko. Przyciągająca uwagę swoim wyglądem, zaopatrzona w wiele praktycznych detali, wykończona z maksymalną starannością o każdy szczegół. Będzie przez wiele lat cieszyć osobę, która zostanie nią obdarowana. Przez cały czas jej użytkowania, widoczne logo będzie zdobić bluzę i reklamować produkt, usługę lub Państwa firmę.

Metoda znakowania
Haft komputerowy
Dostępne miejsca znakowania
- lewa i prawa pierś
- łopatki
- lewy i prawy rękaw
Wielkości haftów
od 6 do 30 cm
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial