Czapki z haftem komputerowym Wrocław

Czapka jest bardzo stylowym dodatkiem do garderoby, potrafiącym odczarować wizerunek każdego człowieka. W swojej ofercie posiadamy czapki we wszystkich odmianach. Czapki snapback, zimowe czy tirówki idealne na lato, wypoczynek na plaży lub zwiedzanie miasta. Na wszystkich z nich istnieje możliwość wykonania znakowania metodą haftu komputerowego. Czapki są bardzo dobrym pomysłem na praktyczny gadżet dla swojej firmy. Są chętnie noszone przez kobiety i mężczyzn, a dzięki temu że występują w dużej liczbie odmian, można z nich korzystać o każdej porze roku. Zapewniają skuteczną ochronę przez słońcem, wiatrem, deszczem i niską temperaturą. Umieszczone na nich znakowanie haftem komputerowym zachowuje bardzo dużą trwałość i jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Projektowanie haftu na czapce.

Z uwagi na elegancki i modny wygląd czapek, najlepszym pomysłem na ich znakowanie jest użycie jednego lub kilku kolorów. Pozwala to stworzyć jednolity wygląd całego produktu, sprawiając wrażenie że logo jest oryginalnym elementem czapki. Do wykonania haftu wykorzystujemy wysokiej jakości nici poliestrowe, dostępne w pełnym przekroju kolorów. Są wytrzymałe, nie straszna im wilgoć i nie tracą kolorów pod wpływem promieniowania UV, na które kapelusze są często wystawiane.

Nakłady zamówień oraz wysyłka

Zamówienia na czapki z haftem realizujemy we wszystkich interesujących Państwa nakładach i w bardzo szybkich terminach wykonania zlecenia. Gotowe produkty wysyłamy w każdy zakątek kraju, korzystając z usług firm kurierskich.

Metoda znakowania
Haft komputerowy
Dostępne miejsca znakowania
- przód
- tył
Wielkości haftów
od 6 do 15cm
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial