Haft na fartuchach kuchennych

Wyróżnij się

Czapka kucharska oraz fartuch są atrybutami każdego szefa kuchni. Ich charakterystyczny kształt pozwala od razu rozpoznać osobę, odpowiedzialną za pracę całej kuchni. Fartuch kuchenny pełni oczywiście wiele innych ról – między innymi odpowiada za higienę pracy kucharza, a także może być elementem odróżniającym restaurację od konkurencji. W ofercie posiadamy duży wybór fartuchów kuchennych, od podstawowych do tych w pełni profesjonalnych, każdy dostępny oczywiście w kilku kolorach. Na każdym wykonujemy znakowanie metodą haftu komputerowego.

Przede wszystkim jakość

W kuchni liczy się trwałość i jakość. Nasze tekstylia wraz haftami na nich wykonanymi to zapewniają. Częste zabrudzenia czy opary tłuszczu nie są im straszne, ponieważ wystarczy je tylko wybrać i dalej będąjak nowe. Haft jest najtrwalszą ze wszystkich metodą znakowania, dzięki czemu nawet wielokrotne pranie w wysokich temperaturach w których zabijamy bakterie nie uszkodzi nadruku, a fartuch zawsze będzie wyglądać świeżo, czysto i prestiżowo.

Zadbaj o wizerunek

Hafty na tego rodzaju tekstyliach zawsze wykonujemy przy użyciu nici poliestrowych, które są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz odporne na chlorowanie. Zapewniając pracownikom kuchni fartuchy kucharskie z haftem, nie tylko poprawiają Państwo ich warunki pracy, ale również budują profesjonalny wizerunek swojego lokalu.

Metoda znakowania
Haft komputerowy
Dostępne miejsca znakowania
W zależności od rodzaju fartucha:
- lewa i prawa pierś
- łopatki
- lewy i prawy rękaw
- przednia kieszeń
Wielkości haftów
od 6 do 30 cm
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial