Haft na koszulkach polo

Popularność

Koszulka polo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych odmian koszulek t-shirt. Od klasycznej koszulki z krótkim rękawem różni się występowaniem kołnierzyka, zapięciem na guziki, a także możliwym występowaniem ściągacza w rękawach. Koszulka polo może również posiadać praktyczną kieszonkę i zwykle jest wykonana z materiału o większej gramaturze niż klasyczny t-shirt. Każdy z tych elementów sprawia, że koszulka polo jest bardzo chętnie używana jako element stroju firmowego i jako odzież reklamowa.

Dlaczego haft ?

Znakowanie koszulek polo najlepiej wykonać przy pomocy haftu. W odróżnieniu od innych metod zdobienia odzieży, haft w sposób fizyczny jest połączony z podłożem – nici są wkłuwane w materiał, tworząc niezwykle gęsty ścieg, układający się w kształt znaku graficznego. Koszulka polo z haftem może obejmować zdobienie wykonane jednym lub nawet kilkunastu kolorami nici. Haft najczęściej umieszcza się na przedniej stronie koszulki, na wysokości piersi, np. w miejscu występowania kieszonki lub po stronie przeciwnej. Nie ma również przeszkód, aby haftowanie zostało wykonane na plecach koszulki polo i miało dowolną wielkość.

Ujednolicenie projektu

Dla zapewnienia maksymalnej estetyki, warto ograniczyć projekt haftu do jednego lub maksymalnie kilku kolorów. Dzięki temu znakowanie będzie lepiej widoczne i będzie robić większe wrażenie na osobach, oglądających go z bliska. Zdobienie w postaci haftu zapewnia maksymalną trwałość na uszkodzenia mechaniczne, odkształca się bez ryzyka pękania, a poddawane częstemu praniu, nie będzie tracić oryginalnego koloru, za sprawą użycia wysokiej jakości nici poliestrowych.

Metoda znakowania
Haft komputerowy
Wielkości haftów
od 6 do 30 cm

Leave a Reply

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial