Haft komputerowy na polarach

Uniwersalność

Kiedy temperatura powietrza spada, większość z nas zaczyna poszukiwania polarów. Ciepły, kolorowy, wygodny – polary z haftem, odpowiednie jako odzież reklamowa i firmowa. Polary te oferujemy w ciekawych wzorach, doskonale nadających się do wykonywania prac fizycznych, ale nie tylko. Mają charakter sportowy i elegancki, mogąc pełnić rolę odzieży służbowej dla przedstawicieli handlowych. Umieszczenie na polarze firmowego znakowania, pozwala uczynić ją praktycznym nośnikiem reklamowym.

Profesjonalne zdobienie haftem

Oferowane przez nas polary są bardzo trwałe i niezawodnie będą służyć w najtrudniejszych warunkach terenowych i atmosferycznych. Takie same wymogi stawiamy wykonywanemu przez nas znakowaniu. Ze wszystkich dostępnych metod, polecamy haft komputerowy. Zdobienie jest wykonywane przy pomocy mocnych nici poliestrowych. Haft jest trwale połączony z materiałem polaru, nie istnieje więc ryzyko jego uszkodzenia, ścierania czy utraty kolorów, nawet podczas chemicznego czyszczenia odzieży.

Polar dla Twojej firmy

Polary z haftem stanowią bardzo ważny element wyposażenia pracowników w odzież roboczą. Wykonywanie jesienią pracy na świeżym powietrzu, wymaga zapewnienia pracownikom najskuteczniejszej ochrony przez niebezpiecznymi warunkami atmosferycznymi. Nasze polary zapewniają taką ochronę, będąc dostępnymi w bardzo przystępnych cenach i naprawdę dużym wyborem modeli.

Metoda znakowania
Haft komputerowy
Dostępne miejsca znakowania
- lewa i prawa pierś
- łopatki
- lewy i prawy rękaw
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial