Druk cyfrowy – DTG

Wykonywanie kolorowych nadruków na koszulkach, z użyciem technologii DTG pozwala osiągnąć niesamowite rezultaty. DTG to technika bezpośredniego druku cyfrowego. Nowoczesna metoda wykorzystuje specjalny rodzaj farb, gwarantujących bardzo dużą trwałość nadruku, możliwość realizacji nawet pojedynczych nakładów odzieży z nadrukiem. To co wyróżnia koszulki z nadrukiem DTG to bardzo wysoka precyzja odwzorowania każdego detalu w dużej rozdzielczości. Technologia DTG znakomicie nadaje się do wykonywania wielobarwnych nadruków, takich jak fotografie lub grafiki komiksowe, zawierające również przejścia tonalne.

Dub Unicorn - koszulka biała z kolorowym nadrukiem DTG

Tekstylia do wykonywania nadruków DTG

Nadruki DTG najlepiej prezentują się na odzieży wykonanej z gładkiej bawełny. W naszej ofercie są to przede wszystkim koszulki typu t-shirt, polo, bielizna, body, a także wszelkiego rodzaju fartuchy, opaski, apaszki i wiele innych. Technologia nadruków DTG jest bardzo szybka – wykonanie pojedynczej sztuki odzieży z takim nadrukiem nie zabiera dużo czasu, a przygotowanie projektu może się odbyć w każdym programie do grafiki wektorowej lub rastrowej. Uzyskane zdobienie charakteryzuje się dużą głębią kolorów oraz wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Ma to duże znaczenie w przypadku ubrań, które są intensywnie użytkowane i często pranie – na przykład odzież firmowa.

Kreator online ideashirt.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem odzieży z trwałymi i elegancko prezentującymi się nadrukami, polecamy wybór technologii DTG. Dla Waszej wygody udostępniamy edytor graficzny online na stronie ideashirt.pl z intuicyjnym interfejsem obsługi. Dzięki temu autorskiemu kreatorowi mogą Państwo sami przygotować projekt odzieży z nadrukiem DTG, nanosząc w kreatorze grafiki oraz napisy i dopasowując je do swojego projektu.