Fullprint

Fullprint to technika druku, dająca największe możliwości przygotowania ciekawych nadruków. Fullprint to między innymi koszulki t-shirt z nadrukiem – damskie i męskie, a także wszystkie pozostałe gadżety z tekstyliów, takie jak Szycia koszulek z pełnym zadrukiemtorby na zakupy fullprint czy worki bądź poduszki. Technika zdobienia metodą fullprint daje szansę przeniesienia zdjęcia na tkaninę, tworząc pełnokolorowy nadruk na całej powierzchni. Nadruk jest wykonywany przy pomocy specjalistycznych farb, trwale łączących się z tkaniną i zachowując odporność na pranie, ścieranie czy promieniowanie UV.

Dlaczego nadruk fullprint?

Użycie techniki druku fullprint zalecamy wszędzie tam, gdzie mają Państwo duże oczekiwania wobec uzyskanego nadruku. Jeśli ma to być nadruk w postaci zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, z żywym kolorami i dobrze widocznymi przejściami tonalnymi, to fullprint znakomicie sprawdzi się w tej roli. Metoda ściśle współpracuje z oprogramowanie graficznym, które przesyła do drukarki informacje o ilości i składowych kolorów, które mają być uzyskane w każdym punkcie nadruku.

 

Nakład oraz wysyłka tekstyliów fullprint

Ta technika druku może byś stosowana do wszystkich nakładów zamówień na odzież reklamową i gadżety oraz akcesoria. Czy to pojedyncza sztuka, czy większa ilość, nadruk w każdym egzemplarzu będzie identyczny z pozostałymi, a szybki czas produkcji zdobienia sprawia, że nadruki fullprint są wydajne i mają atrakcyjną cenę – będąc doskonałą alternatywą dla innych metod znakowania, o ograniczonych możliwościach odwzorowania kolorów z projektu.