Subli-haft na naszywkach

Sublihaft to zupełnie nowa technologia znakowania odzieży, będąca połączeniem druku sublimacyjnego oraz haftu komputerowego. Te dwie metody znakowania idealnie się uzupełniając, dając efekt w postaci bardzo trwałego zdobienia w pełnym kolorze. Druk sublimacyjny umożliwia wykonanie wielokolorowych grafik, dla których podłożem będzie haft komputerowy wykonany białą nicią. W efekcie powstaje naszywka na odzieży o dowolnym kształcie i wielkości, na której można wykonać dowolną grafikę.

Haft wraz z sublimacją na naszywce

Zalety naszywek sublihaft

Jakie są największe zalety techniki zdobienia sublihaft? Przede wszystkim duża możliwość odwzorowania każdego kolorowego projektu na ciekawym podłożu. Haftowane tło nadaje zdobieniu bardzo oryginalny wygląd, a mocne poliestrowe nici decydują o tym, że znakowanie jest trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie ulegające ścieraniu. Farba sublimacyjna, którą wykonany został nadruk, wnika w głąb nici, trwale się z nimi wiążąc. Wilgoć ani promienie UV nie zagrażają widoczności i czytelności nadruku.

Na jakich tekstyliach stosujemy naszywki sublihaft?

Znakowanie sublihaft może być stosowane niemal do każdego rodzaju odzieży o wysokiej gramaturze. Są to między innymi koszulki polo, polary, bluzy, a także kurtki zimowe, czapki, szaliki i wiele innych. Sublihaft może być również stosowany do personalizowania plecaków i toreb, poprzez umieszczenie na nich naszywek. Technologia produkcji umożliwia na realizowanie zamówień niskonakładowych, dając szansę znakowania nawet pojedynczych sztuk produktów. Precyzja znakowania, duża szybkość, możliwość stosowania niestandardowych kształtów oraz wytrzymałość – to najważniejsze zalety, które sublihaft ma do zaoferowania.