Sublimacja

Druk sublimacyjny to jedna z niewielu technik drukarskich, pozwalających wykonywać pełnokolorowe nadruki na niemal każdym rodzaju materiału. W naszej ofercie wykonujemy nadruki sublimacją między innymi na kubeczkach z powłoką poliestrową, a także na etui na telefon, zapewniając najbogatszy wybór pokrowców dla większości popularnych modeli urządzeń. Sublimacja pozwala również tworzyć nadruki na czapeczki baseballowe, torby nerki, plecaki, bidony z nadrukiem, poduszki i maskotki. Technika daje olbrzymią ilość możliwości (szczególnie w połączeniu z haftem), jeśli chodzi o przygotowanie projektu, który może się składać niemal z nieograniczonej ilości kolorów. Nadruk na kubkach może być naniesiony na lewą i prawą stronę kubka bądź pokrywać go w całości.

Sublimacja wykonana na etui telefonicznym

Wytrzymałość druku sublimacyjnego

Sublimacja to druk bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Promenowanie UV, wilgoć, czy wahania temperatur nie mają wpływu na doskonałą czytelność nadruku i widoczność każdego szczegółu. Nadruki sublimacyjne wykonywane są przy pomocy prasy transferowej, wykorzystującej wysoką temperaturę i unikalne właściwości farb sublimacyjnych, trwale wiążących z podłożem.

Pomysły na wykorzystanie nadruków sublimacyjnych

Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym to ciekawy pomysł na prezent. Przykładem może być etui z nadrukiem lub pamiątkowa poduszka ze zdobieniem sublimacją. Można na niej wykonać nadruk w postaci fotografii lub innej grafiki, składającej się z wielu kolorów. Nawet po wielu praniach, nadruk w dalszym ciągu prezentuje się znakomicie, nie nosząc żadnych śladów odbarwień. Sublimacja to szybka technika druku, którą można stosować do pojedynczych nakładów zamówień, bez obaw o to że podwyższy to cenę całego zamówienia. Polecamy Państwu tę metodę znakowania, gwarantując najwyższą jakość uzyskanego efektu. Dla firm to doskonała forma reklamy, gdyż wykorzystywany jest na wielu gadżetach reklamowych. Nadruk na długopisach czy kubki z nadrukiem loga firmowego to doskonała forma reklamy .